Bohaterowie

Louise Garcia (18 lat)

Jest uparta i stawia na swoim. Trudno jest ją przekonać do zmiany zdania. Zawsze pomaga przyjaciołom i zrobi dla nich wszystko. Gdy pozna kogoś lepiej jest troskliwą i pełną humoru osobą.  Mieszka w Londynie wraz z rodzicami. 

Jej tata jest Hiszpanem, a mama Brytyjką, więc ma perfekcyjnie opanowany Hiszpański jak i angielski.
Uwielbia gotować i jest w tym dobra. W tym roku wybiera się na uniwersytet. Znajomi mówią na nią Lou.


Alison Hall (18 lat)

Najlepsza przyjaciółka Louise.  W przeciwieństwie do Lou jest dość nieśmiała. Jednak potrafi się bawić. Z niewiadomych powodów, boi się łyżek. Z tego powodu często była wyśmiewana. Jednak z pomocą Louise dała sobie radę. Dziewczyna jest utalentowana. Uwielbia szkicować i malować. 

Zawsze umie pocieszyć i dobrze poradzić.

Louis Tomlinson (21 lat)

1/5 One Direction. Zawsze rozśmiesza wszystkich wokół.  Uwielbia swoje pasiaste bluzki, prawie tak samo jak marchewki. Troskliwy i miły chłopak. Dobry przyjaciel. Ma jednak swoje zdanie, które rzadko kiedy zmienia. Mimo, że jest najstarszy z zespołu wszyscy mówią, że zachowuję się jak pięciolatek. Często daje rady, które na pierwszy rzut oka są bezsensowne, jednak mają one drugie dno i w rzeczywistości się sprawdzają. Umie grać na fortepianie.

Liam Payne (19 lat)

Słodki i troskliwy chłopak. W zespole uważany za najbardziej odpowiedzialnego. Mimo tego umie się bawić i jest bardzo zabawnym kolesiem. Od około 10 lat boi się łyżek.  Uwielbia Disney'a i wszystko co z nim związane. Jego ulubionym filmem jest Toy Story.Harry Styles (18 lat)

Śmieszny i zwariowany chłopak. Obecnie nie posiada dziewczyny. Lubi ostro imprezować.  Uważany za flirciarza, jednak tak naprawdę jest romantykiem.

Ma burzę loków, którą wszyscy kochają.
Uwielbia swoją kotkę Molly. Znajomi przezywają go Hazza, Harold bądź Loczek.

Zayn Malik (19 lat)

Uwielbia wszystko, w czym może się przejrzeć. Zwłaszcza swoje lusterka. Mimo tego nie jest narcyzem. Jest za to wspaniałym przyjacielem. Nie umie pływać, jednak mówi, że gdyby ktoś z jego bliskich się topił wskoczyłby do wody. Spotyka się z jedną z wokalistek girlsbandu Little Mix, Perrie.

Niall Horan (19 lat)

Kocha wszystko co jadalne. Jego ulubioną knajpą jest Nando's. Ogromny fan Justina Biebera. Uwielbia przesiadywać na twitterze i facebooku. Jest bardzo zabawnym i słodkim chłopakiem. Jest singlem. Jak mówi, ''czeka na tą jedyną''. Jako jedyny z zespołu jest Irlandczykiem. Przyjaciele wołają na niego Nialler.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz