Wasze Blogi

Tu możecie zostawiać linki do swoich blogów ;) Bardzo proszę o nie robienie tego pod rozdziałami, tylko tutaj. : 3


75 komentarzy:

 1. [SPAM]
  Lonnie cierpi. Louis pragnie jej pomóc. Czy uda mu się? Czy Lonnie wreszcie pogodzi się z przeszłością? Chcesz wiedzieć co wydarzy się w życiu, na pozór, zwykłej blondynki? Zapraszam na siódmy rozdział na: http://i-am-alone-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. [spam]
  "Czując w płucach dym spojrzałam na Nialla, który coś opowiadał. On także przeszedł wiele – chyba jak każdy pacjent tego szpitala. Przez presję wywołaną z powodu rodziców, znajomych, szkołę i w ogóle całe środowisko zaczął okaleczać samego siebie. Zapewne gdyby nie jego wścibska matka, która przeczytała jego pamiętnik, Niall wciąż znajdowałby się na wolności."
  jeśli chcesz poznać powody dlaczego inni pacjenci znaleźli się w Rivendale Hospital, to nowy rozdział na http://sick-mad-sad.blogspot.com/ powinien cię zainteresować ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, hej! A więc na jednym z moich blogów :http://candice-story.blogspot.com/, już byłaś, chciałabym, żebyś wiedziała, że mam też inne.
  Jeden dopiero zaczynam tworzyć, troche magii, mój ulubiony wątek miłosny itd. Oto Magic Return ;] : http://candice-returns.blogspot.com/.
  Oczywiście nie może się obejść bez bloga o One Direction, które współtworzę z przyjaciółką: http://status-wolny-serce-zajete.blogspot.com/
  ZAPRASZAM!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na nowy rozdział :) Liczę na Twoją opinie:)
  http://opko-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Niedawno na moim blogu pojawił się nowy rozdział opowiadania.
  http://forgiveness-or-revenge.blogspot.com/
  Serdecznie na niego zapraszam i mam nadzieję, że zostawisz Swoją opinię na temat rozdziału w postaci komentarza. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie zaczęłam czytać twój blog :) juz mi sie podoba
  zapraszam do mnie. potrzebuje czytelników :D
  jest już rozdział 1
  http://something-new-in-my-life-xx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam na nowy rozdział :)
  http://opko-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na prolog ♥

  http://larry-bromance-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. cześć :) na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział. zachęcam do przeczytania oraz wyrażenia szczerej opini na temat rozdziału oraz bloga.
  przepraszam za spam
  Elle ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Cześć, serdecznie zaprasza na mojego bloga
  http://liv-and-one-direction.blogspot.com
  Znajdziesz tam także konkurs na najlepszego bloga. Zaprasza do głosowania.

  OdpowiedzUsuń
 11. [spam]
  "Głośno westchnął w powolnym tempie chodząc po pokoju w tą i z powrotem, przy tym ze smutkiem w oczach opowiadając:
  -Wszystko w moim życiu układało się idealnie. Mama i tata dbali o całą rodzinę chcąc by nic w życiu nam nie zabrakło. Byliśmy we czwórkę bardzo szczęśliwi. Bo wiesz Elle, miałem starszego o trzy lata brata. [...]" jeśli chcesz poznać historię Nialla, który w Rivendale Hospital znalazł się z powodu okaleczania samego siebie, to zapraszam na nowy rozdział na http://sick-mad-sad.blogspot.com/ .
  przepraszam za spam
  Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 12. Gorąco zapraszam na mojego bloga. :)
  http://remember-the-white-rose.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. To jedna z moich 12 historii. Opowiadanie o Layli Tomlinson- siostra sławnego gwiazdora. Dziewczyna wpada w nałóg i nie jest to ani alkoholizm, ani narkotyki a nawet nie pali. Więc co? To hazard. Hazard wkroczył w jej życie i odegrał ważną rolę. Dla niego możesz kraść, a nawet zabić. Tak jest i to prawda. Jak z tym problemem poradzi sobie Layla? Kto się o nim dowie?
  Przeczytaj owe opowiadanie. Dziękuję
  http://overgame-hazard1d.blogspot.com/
  resztę znajdziesz w zakładce moje blogi
  Historia o Kopciuszku? Tak. Eveline jest 19-letnią dziewczyną, a zarazem służącą swoich przybranych sióstr i macochy. Przekonana przez przyjaciółkę zgłasza się do konkursu, który na zawsze odmieni jej życia. Na lepsze? Przekonaj się czytają to opowiadanie http://onedirection-and-cinderella.blogspot.com/
  http://polskie-dziewczyny-w-londynie.blogspot.com/
  http://madeline-and-one-direction.blogspot.com/
  http://horan-and-tomlinson-dziewczyny-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Przepraszam za spam.
  |SPAM|
  „Camp art” to letni obóz dla uzdolnionych artystyczne młodych ludzi. Miejsce położone na obrzeżu Anglii w letnie miesiące tętni życiem, i co najważniejsze, talentem. Na obozie zjawiają się również dwie przyjaciółki, które pomimo drastycznej przeszłości, starają się cieszyć z życia. Co może się wydarzyć gdy dziewczyny poczują zapach jeziora i pierwsze okrzyki nowych towarzyszy? Jak potoczy się historia zagubionej Luanny i marzycielskiej Sassy? Jak bardzo ważną rolę odegra w ich życiu przyjaźń, a jak bardzo zmienią swoje podejście do miłości? Czy są gotowe zabłądzić między paletami barw i kartkami liter by odnaleźć to czego od dawna szukały? Krótko mówiąc – czy są gotowe tworzyć własny scenariusz życia? I tym razem sposób wykonania jest, oczywiście, dowolny.
  Prolog i zdjęcia bohaterek już są – serdecznie zapraszamy.
  PS.: W opowiadaniu nie zabraknie One Direction. :)
  Zapraszam, Choco. ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. (Spam) Isabella ma 18lat.Wraz z rodzicami i bratem przeprowadza się do Londynu.Jej rodzice mają wytwórnie płytową i właśnie pod pisali kontrakt z zespołem One Direction.Czy nowo poznane osoby staną się dla Is przyjaciółmi,a może połączy ją z jednym z nich coś więcej niż tylko przyjaźń?Czy Anna zapomni o swojej przyjaciółce?
  zapraszam na blog. http://friendship-and-love-nika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam: http://lovehowitiseasytosay.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Cześć ;) zapraszam do siebie na piątym już rozdział historii życia 18-letniej Weroniki. Mam nadzieję, że znajdziesz czas i zajrzysz, zostawiając swoją opinię. ;*
  www.marzeniazpierwszejreki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam na opowiadanie:http://wszyscy-maja-marzenia.blogspot.com/
  Dwie dawne przyjaciółki podzieliły szkołe na elite. Do jednej należy Louis z Harrym do drugiej Zayn,Liam i Niall. Cała piątka marzy o karierze muzycznej. Czy spełni się ich marzenie ?

  OdpowiedzUsuń
 20. {SPAM}

  Małe miasteczko Uniontown w stanie Pensylwania jest domem osiemnastoletniej Avalon, która stara się pozbierać po śmierci matki. Odbudowuje relacje z bratem, który w wypadku samochodowym doznał poważnego złamania kręgosłupa i naprawia związek ze swoim chłopakiem - Liamem.
  Kiedy do miasta wprowadza się tajemnicza piątka osób, na pozór spokojne miasto staje się tykającą bombą. Życie wszystkich mieszkańców jest zagrożone. Avalon Price jeszcze nie wie, że jest kluczem do rozwiązania wszystkich zagadek, że tylko ona może zapobiec coraz częstszym, niewyjaśnionym morderstwom w jej rodzinnym mieście.
  Stawka wzrasta, kiedy życie jej bliskich jest zagrożone. Tylko jak Avalon ma sobie poradzić, kiedy uczucia mącą w jej głowie? Jak ma być z kochającym, troskliwym Liamem, skoro nie potrafi przestać myśleć o przystojnym, tajemniczym, niebezpiecznym Tylerze? Jak ma ochronić miasto, skoro nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa nawet sobie?
  Zachęcam do czytania:

  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 22. zapraszam do mnie :33
  http://chcemiloscijakwpowiesciach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. http://meandonedirection-julia.blogspot.com
  zaprasza :-) xx Julia

  OdpowiedzUsuń
 24. http://the-bitter-taste-of-happines.blogspot.com/
  http://soul-was--with-him.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. [ SPAM ]
  Ivy Anderson - piosenkarka ; Louis Tomlinson - 1/5 One Direction. Przed nimi zostanie postawione ciężkie zadanie. Czy podołają mu? Czy kłamstwo w któreym będą życli wyjdzie na jaw, niszcząc przy tym wszystko nad czym tak długo pracowali? Jeden koncert odmieni jej życie na zawsze, nic nie będzie już takie same, a każde następne wydarzenie, będzie się wiązało z poprzednim. Czy naprawią wszytkie błędy, które popełnią? Serdecznie zapraszam na www.be-with-me-baby.blogspot.com Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 26. http://my-life-my-drug.blogspot.com/ <-- zapraszam ; )

  OdpowiedzUsuń
 27. [SPAM]
  Kątem oka dostrzegasz jakiś niepożądany ruch. Nie powinno tu być nikogo. Jesteś już przy posesji Hekate Hall - ośerodka dla dzieci nocy. Nikt poza uczniami i personelem nie może zobaczyć budynku. To miejsce nie istnieje dla zwykłych śmiertelników. Chyba, że…
  Zaczynasz uciekać. Jesteś za wolna, za wolna… Dopadnie cię. Zginiesz. Łowcy nie mają litości. Zaciskasz mocno pięści, przygotowując się na najgorsze, ale wciąż biegniesz. Najszybciej jak potrafisz.
  Dopadasz do bramy w tym momencie, w którym czyjeś silne ramiona oplatają cię w pasie. Mogłoby wydawać się to pieszczotą, gdyby nie siła i zamiar napastnika. Nienawidzisz być bezbronna, ale taka właśnie jesteś. Wołasz o pomoc, błagasz o cud, bo tylko on cię może uratować.
  Nadchodzi... Wiadomo kto wygra - nie masz szans. Za chwilę potomek Draculi wykona na Tobie ostateczny wyrok...

  Serdecznie zapraszam Cię na bloga: http://shadow--of--memories.blogspot.com/
  Opowiadanie z One Direction, którzy wcielają się w rolę wampirów i wilkołaków :)

  OdpowiedzUsuń
 28. [Spam]
  Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowo założonego bloga z udziałem One Direction. Więcej szczegółów dowiesz się wchodząc na mojego bloga i zaglądając do zakładki "Fabuła". love-magic-mistakes.blogspot.com
  Liczę na szczery komentarz pod prologiem♥

  OdpowiedzUsuń
 29. http://as-long-as-u-lov-me.blogspot.com/ z-a-p-r-a-s-z-a-m. :) dopiero zaczynam, i miło by było, gdybyś wpadła, przeczytała, skomentowała, skrytykowała etc. :)

  OdpowiedzUsuń
 30. http://koszmarpowraca.blogspot.com - Koszmar minionego lata...

  10 przyjaciół; Harry, Louis, Liam, Zayn, Niall, Eleanor, Perrie, Danielle, Victoria i Ella wracają samochodem z wakacji. Niestety pogoda im nie sprzyja, przez co nie zauważają i potrącają dziewczynę, a ona ginie. Zakopują ją. Nie wiedzą, jakie to będzie ciągnęło za sobą konsekwencje. Rok po jej śmierci, w dniu rocznicy, dostają sms'a:
  "Wiem, co zrobiliście minionego lata. Teraz za to zapłacicie. Walczcie o swoje życie. Każdy błąd może być waszym ostatnim...
  Życzę miłej przyszłej śmierci, Wasza Zguba"
  Na początku uważają, że to są tylko żarty, ale seria pewnych zdarzeń uświadamia im, że się mylą. Od teraz zaczyna się walka o przetrwanie...
  To nie jest kolejne opowiadanie o super gwiazdach. To jest opowiadania o nastolatkach, którzy wpędzili się w poważne kłopoty...

  OdpowiedzUsuń
 31. Spam.
  Dziewczyna, która mimo choroby serca i życia poświęconego w szpitalu, ma marzenia oraz plany. Każdy dzień to walka. Codziennie ma takie samo zadanie: Bycie Silną. Wszystko zmieni (nie)zwykły koncert One Direction, na które zaciągnęły ją przyjaciółki.
  Jesteś ciekawa, co będzie dalej ?
  Zapraszam na mojego bloga: http://sick-with-love.blogspot.com/

  [ Przepraszam za spam ]

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam do mnie: http://youcompletemythoughts.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. woje młodych i bardzo utalentowanych ludzi. Ona i on. Zakochani w sobie do granic możliwości. Czy tragiczne przeżycia dziewczyny, odległość 1720 km i długotrwałe rozłąki nie zniszczą tego wspaniałego uczucia? Tego musicie przekonać się sami ale wiedzcie że że życie szykuje im dużo niespodzianek.

  Zapraszam:
  http://meandonedirection-julia.blogspot.com/
  xx Julia

  OdpowiedzUsuń
 34. |SPAM|SPAM|SPAM|
  Na :
  love-magic-mistakes.blogspot.com
  pojawił się pierwszy rozdział. Mam nadzieje, że wpadniesz i wyrazisz swoją opinię – postaram się zrewanżować.:)
  A o to kawałek rozdziału: „Chłopak zachwiał się, co zmusiło go do natychmiastowego zajęcia jednego z plastikowych krzeseł. Ciemnooki starał się uspokoić zaciskając dłonie na krańcach krzesła. Łącząc powieki widział mnóstwo obrazów – przerażających, pięknych, czarnych lub kolorowych. Nie mógł wyróżnić jednego, konkretnego – było ich zbyt wiele. Spróbował wstać, jednak jego ciało odmówił posłuszeństwa. Wydobył z gardła cichy jęk bólu mając nadzieje, że ktoś go usłyszy. Jak się okazało na próżno…”
  Przepraszam za spam i mam nadzieje, że mimo to cię nie zniechęciłam♥

  OdpowiedzUsuń
 35. http://milosc-uzyskana-przez-taniec.blogspot.com/p/prolog.html

  Opowiadanie między innymi o One Direction. Pasja Amelii zmieniła jej życia na zawsze. Dzięki niej poznała miłość swojego życia, które dotychczas nie było dla niej kolorowe.

  Zachęcam do skomentowania i zaobserwowania :D

  OdpowiedzUsuń
 36. http://opowiadanielittlethings.blogspot.com/
  Wpadniesz? ;*

  OdpowiedzUsuń
 37. [SPAM]
  Jenny, od początku była inna niż wszyscy. Inaczej się odżywiała. Głównie jadła same warzywa i owoce. Jej rodzice tak na prawdę nie byli jej biologicznymi rodzicami. Kiedy miała 3 latka ,ktoś podrzucił ją pod drzwi jej obecnego domu.W jej rodzinnej miejscowości jej matka zabiła ,kiedyś człowieka ,a potem popełniła samobójstwo. Jej tato się załamał i wraz z Jenny, wyprowadzili się z wioski do miasta -Atlanty.Czasem jednak przyjeżdżał tam do wuja Jenny.Jedno przypadkowe wydarzenie i Jenny musi wyprowadzić się od swojego ojca i przenieść się do wuja. Z czasem w jej życiu dzieją się niewyjaśnione wydarzenia. Jenny odkrywa ,że nie jest taka sama jak wszyscy. Chce za wszelką cenę odkryć ,kim jest i co się stało z jej biologicznymi rodzicami ,a pomaga jej w tym chłopak o imieniu Niall. Przyjaźń ? A może coś więcej?Nazywa się Jenny Rossum ,a oto jej historia.
  http://rember-the-name.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Zapraszam cię na 1 rozdział, który po dłuższej przerwie właśnie dodałam. Liczę na Ciebie, na Twoją szczerą opinię, pozdrawiam cieplutko ♥
  http://sarcasm-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. spam
  April to dziewczyna mieszkająca w Londynie,wraz z przyjaciółmi chodzi do wspólnej szkoły.Wszystko było by dobrze,gdyby nie fakt że któregoś dnia,jej chłopak rzuca ją.Rozstanie boli jak każdego z nas. Próbuję pobudzić zazdrość Alexa chodzącego wraz z nią do szkoły,podrywając na jego oczach innych.A nawet idzie z nimi do łóżka tylko po to aby jej ex wiedział co stracił.
  W końcu zapomina już o słodkiej zemście,bawiąc się na imprezach,pijąc nie zliczone ilości alkoholu czy uprawiając sex z przyjacielem.
  Jeśli spodobał ci sie opis,zapraszam do zajrzenia na bloga,a nie będziesz żałować.Przepraszam za spam : ) andiamveryhappy.blogspot.com
  Pozdrawiam~Gabi xo

  OdpowiedzUsuń
 40. [SPAM]

  Olivia - "Byłeś moją osobistą komedią romantyczną. Wyjątkową, bo bez happy endu."
  Alex - "Nie pamiętam Cię"
  Blair - "Po co mam inwestować w niepewny biznes ?"

  Zapraszam:
  http://chichoty-losu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. SPAM!
  Zapraszamy na drugi rozdział naszego opowiadania.Mamy nadzieję,że się spodoba :)
  Dośka i Eve :*
  http://moj-czas-waznosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Mroczny Nowy York - myślisz o Brooklynie. Ale jakaś nieokreślona siła ciągnie właśnie tam naszych bohaterów. Wchodzimy w garaże porozrzucanych po Nowym Yorku Bistro. A za tymi drzwiami opływa nas mgła papierosów, alkoholu i narkotyków. Wchodzimy w inny świat. Świat dobrej muzyki. Tu każdy inaczej ten świat postrzega. Nawet amerykańskiemu bisnemenowi ci ludzie imponują. Urodzili się wyluzowani. I liczy się tylko jedno. Czemu? Wejdzcie na mojego bloga i się przekonajcie. Bardzo proszę o komentarze. 
gang-of-rythym.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Hazza <3

  [spam]
  "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Zapraszamy na prolog oraz bardzo przepraszamy za spam :)
  http://life-are-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Hej zapraszam do mnie:
  http://maarit-recenzje.blogspot.com

  oraz na świetne blogi z opowiadaniami mojej koleżanki:
  http://historia-dziecka-z-dea-al-mon.blogspot.com
  http://trzy-zywioly.blogspot.com
  http://zapomniana-przez-czas.blogspot.com
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 46. Zapraszam do siebie:
  http://will-preserve-each-day.blogspot.com/
  http://wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. {http://milosc-uzyskana-przez-taniec.blogspot.com/}

  Amelia jest dziewczyną bardzo rozpieszczaną przez rodziców. Jednak oczekuje od nich czegoś zupełnie innego. Bardzo chciałaby, żeby byli blisko niej, ale oni są zbyt zajęci pracą. W życiu dziewczyny zachodzą wielkie zmiany. Odnajduje swoją pasję, a dzięki niej miłość

  „[…]W jego ramionach czułam się bezpieczna. Miałam wrażenie, że go pokochałam, ale to niemożliwe, bo nigdy nie doświadczyłam takiego uczucia. On obchodził się ze mną jakbym była z porcelany. Przez cały czas wpatrywałam się w jego oczy, myśląc, że coś z nich odczytam, lecz na marne. Brązowowłosy chłopak był bardzo tajemniczy, lecz okazywał uczucia poprzez dotyk, którego nie potrafiłam rozszyfrować. […]”


  {http://summer-love-again.blogspot.com/}

  Opowiadanie o Julii, która wraz z Zayn’em i resztą zespołu One Direction przeżywają wiele przygód. W ich życiu pojawia się wiele problemów, którym stawiają czoła. Niestety w ich szczególnym związku dochodzi do niechcianej rozłąki.
  Czy dadzą sobie radę i nadal będą się kochać? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz podczas czytania.

  „ […]Wyszliśmy z domu i poszliśmy w kierunku Londynu. Byłam zaskoczona i za razem przestraszona jego zachowaniem. Nie wiedziałam co on może chcieć mi powiedzieć. Usiedliśmy na jednej z ławek w centrum miasta. Spojrzeliśmy sobie w oczy w tym samym momencie. Zayn zbliżył się do mnie. Wiedziałam, że chce mnie pocałować. Odruchowo odwróciłam głowę. On cały czas na mnie patrzył. […]”


  Zachęcam do skomentowania.

  OdpowiedzUsuń
 48. „Cieszę się, że wrócił bo brakowało mi go. Chris zasnął na moich rękach, więc włożyłam go do łóżeczka i poszłam do kuchni. Chłopak patrzył się trochę na mnie nic nie mówiąc. Czułam się trochę niezręcznie, więc spojrzałam na podłogę.
  -Wiesz, jeśli przyjdzie twój chłopak, narzeczony, mąż czy ktokolwiek, to mogę źle skończyć ?”

  Zapraszam na kolejny rozdział: http://sweetheartforget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Cześć! :) Na http://life-are-moments.blogspot.com/ pojawił się właśnie 5 rozdział z perspektywy Allie, na którego cię serdecznie zapraszam. Zajrzyj, a może Ci się spodoba. Jeśli tak to skomentuj i zaobserwuj.
  Pozdrawiam ciepło i życzę przyjemniej nocy, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 50. **Spam**Jeśli nie lubisz takich wiadomości, usuń komentarz**


  'Przecież życie zawsze jest proste...Uh? Co powiedziałeś? To czyste kłamstwo. Czasami życie to piekło. Dzieje się tak przez nasze decyzje, uczynki...A czasami po prostu nie mamy na to wpływu. Los jest nie przewidywalny. Nie wiadomo co Cię spotka za rogiem. Chwytaj każdy dzień, jakby był tym ostatnim. Idź za głosem swego serca , rób to co kochasz, nawet jeśli inni tego nie tolerują. Ludzie nie docenią życia, dopóki nie przekonają się, jakie jest ono ważne, ile by stracili, gdyby nie poznali jego dobrych stron.'
  Ona - Zwykła dziewczyna z małego miasteczka. Od urodzenia jej pasją było śpiewanie.
  On - Niezwykły chłopak, członek najpopularniejszego boysbandu na świecie.
  Pierwsze spotkanie było zupełnie przypadkowe. On od razu zobaczył w Niej swoją bratnią duszę, drugą połówkę. Ona początkowo podchodziła do Niego z większym dystansem. Po pewnym czasie dłużej tak nie mogła. Zaczęła widzieć w nim kogoś bliższego, niż przyjaciela. Połączyła ich miłość silniejsza od śmierci. Ale czy potężniejsza od kłamstw, które później zaczęły ich otaczać?
  Dowiesz się tego, czytając moje opowiadanie: http://you-will-always-be-my-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. Życie Ariany zmienia się o 180 stopni po katastrofie w której giną jej rodzice. Dziewczyna zaczyna słyszeć myśli innych ludzi i miewa wizje z przyszłości. Nie wie komu może zaufać. Nie wie co ma zrobić. Nie wie jaka jest jej misja. Ma się dowiedzieć tego " w swoim czasie" ale kiedy to nastąpi? Nic już nie jest pewne...

  Zaprasza i bardzo proszę o szczery komentarz :)
  http://redrose-ariana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. *SPAM*

  Chcesz się dowiedzieć prawdy na temat swojego bloga ? Zgłoś się na czyste opowiadania , gdzie z przyjemnością zrecenzujemy twoje opowiadanie. http://czyste-opowiadania.blogspot.com/

  Oraz zapraszam cię na moje blogi z opowiadaniami:
  http://errorlove1d.blogspot.com/
  http://pelnia-marzen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Tacoma. Miasto położone w stanie stanie Waszyngton. Liczy 196 957 mieszkańców a jego powierzchnia wynosi 162,2 km². Jest częścią obszaru metropolitalnego miasta Seattle. Niewielkie miasto, przeciętni ludzie. Z jednym wyjątkiem. Jest pewna szkoła. Położona w najbardziej odludnej części miasta. Jej tren zajmuje dużą, zalesioną powierzchnię. Ogrodzona wysokim murem, zbudowany w średniowiecznym stylu. Jedni powiedzą, że to zwykła szkoła z internatem. Ale się mylą. I nie chodzi tu o żadne wampiry czy wilkołaki. Ta szkoła przygotowuje do życia przyszłych polityków, lekarzy i agentów. Nazwana na cześć pierwszego ucznia który odniósł prawdziwy, światowy sukces - George’a Washingtona. Prezydent, uczeń i duma szkoły.
  Jednak jak każda szkoła skrywa pewne sekret.
  Z reguły, zwykli uczniowie którzy już wiedzą, że chcą coś osiągnąć w życiu. Rose Carter , Alison Brown, Matt Edwards i Lucas Adams. Są najlepszymi przyjaciółmi. Rose chce zostać agentką do zadań specjalnych. Lata ciężkiego treningu, poświęcenia i wyrzeczeń. Zbuntowana, nieposłuszna, nerwowa, ciągle pakuje się w kłopoty. Tylko on, Chris Miller - nowy nauczyciel, zastanawia się dlaczego. Są podobni. Mają te same pasje i te same cele. Oboje chcą zapomnieć o przeszłości. Czy im się uda? A może sprawy jeszcze bardziej się skomplikują? Może sekrety ujrzą światło dzienne?

  ZAPRASZAM NA MOJEGO NOWEGO BLOGA: http://illegal-ties.blogspot.com/
  Mam nadzieję że zajrzysz, może nawet zostaniesz. Czekam na ciebie i twój komentarz!

  OdpowiedzUsuń
 54. Tęsknota to jedyne, co ostatnio gości w jej sercu, bo zabrakło GO przy niej - jej najlepszego przyjaciela. Vicky powoli zaczyna nie radzić sobie z przeszkodami, jakie zszykował jej los. Gdy tylko nadchodzi szansa, by zacząć wszystko od nowa, bierze się w garść i robi to. Jednak nie wszystko układa się po jej myśli...
  Chcesz dowiedzieć się, jak potoczą się losy Victori Black?
  To zapraszam tutaj: http://socanwedoitalloveragain11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Tęsknota to jedyne, co ostatnio gości w jej sercu, bo zabrakło GO przy niej - jej najlepszego przyjaciela. Vicky powoli zaczyna nie radzić sobie z przeszkodami, jakie zszykował jej los. Gdy tylko nadchodzi szansa, by zacząć wszystko od nowa, bierze się w garść i robi to. Jednak nie wszystko układa się po jej myśli...
  Chcesz dowiedzieć się, jak potoczą się losy Victori Black?
  To zapraszam tutaj: http://socanwedoitalloveragain11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Niall Horan przypadkiem znajduje się we właściwym miejscu i czasie, by uratować Chloe życie. Kilka zbiegów okoliczności skutkuje tym, że para zaczyna się coraz częściej spotykać. Czy mimo stylu życia chłopaka i tajemnic dziewczyny, bohaterowie będą razem?
  http://emotive-emotions.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Opowiadanie oparte na sławnym i lubianym motywie pt. "co sława robi z człowiekiem". Do tego dołączmy wątek miłosny, kłamstwa, Nowy Jork, żądzę sławy... i pewną nieugiętą "przyjaciółkę", która nieźle namiesza w życiu głównych bohaterów. Nie przegonią jej tak łatwo. Będą musieli wiele poświęcić, aby z czystym sumieniem mogli zacząć budować swoje życie od nowa. Pytanie - czy warto?


  Główni bohaterowie będą musieli zadać sobie mnóstwo pytań.
  Czy najważniejsze są dla nich miłość, przyjaźń i wzajemny szacunek, czy bycie zachłanną, wypraną z uczuć hieną, która trafia po trupach do celu.

  http://ohwilliamsburg.blogspot.com - zapraszam. (:

  OdpowiedzUsuń
 58. Serdecznie zapraszam do siebie ! ;)
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Hej. Zapraszam Cię na mojego, nowego bloga:
  love-of-accident.blogspot.com

  Pozdrawiam, Maarit :)

  OdpowiedzUsuń
 60. http://wymazac-z-pamieci.blogspot.com/


  http://i-have-got-war-in-my-mind.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Zapraszam do siebie. Pojawił się już 3 rozdział ! ;)
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. Zapraszam serdecznie do siebie! Pojawił się 4 rozdział.
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/ ;)))

  OdpowiedzUsuń
 63. Pamiętasz jeszcze na pozór zupełnie zwyczajną historię grupy przyjaciół, którzy w poszukiwaniu przygód i nowych doświadczeń wyruszyli do obcego sobie miasta? Opuścili rodzinę, znajomych, wszystko co kochali... Jednak mieli siebie. Ale dlaczego to zrobili? Los bywa przewrotny, a oni za swoje czyny poniosą spore konsekwencje. Zapraszam na dopiero co reaktywanego bloga. Przypomnij sobie ich dotychczasowe losy i poznaj nieco więcej sekretów.

  ---> http://you-love-me-and-i-love-you.blogspot.com/ <---

  OdpowiedzUsuń
 64. Zapraszam na moje dwa blogi, jeden z opowiadaniem
  http://imaginy1dopowiadania.blogspot.com/

  a drugi z imaginami
  http://myimagineofonedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. No hej!
  Serdecznie zapraszam na mój nowy blog, który ruszył z zapałem! :) Szmaragdovva.blogspot.com
  Jeżeli zostawisz komentarz, odwdzięczę się.
  Pozdrawiam,
  Szmaragda, xoxo

  OdpowiedzUsuń
 66. Opowiadanie o przyjaciółkach, które zaczynają nowe życie w Londynie, przeżywają wspaniałe przygody i poznają nowych ludzi :) Blog dopiero się rozkręca, ale moge zagwarantować, że w następnych rozdziałach będzie ciekawie :) Zapraszam ! :)
  http://opowiadanie-1d-lilly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Historia w pigułce :
  "Członkowie Bractwa Czarnego Sztyletu to młodzi przystojni mężczyźni, sympatyczni, dowcipni, pełni wdzięku. Uwielbiają rap, szybkie samochody i wieczory spędzane w klubach. Mieszkają w przebudowanej na twierdzę posiadłości w Caldwell, w stanie Nowy Jork. Szefem bractwa jest Harry - nieustraszony wojownik i namiętny kochanek. To właśnie historia miłosna Harry'ego - jedynego wampira czystej krwi na Ziemi - i młodej dziennikarki Meg jest głównym wątkiem fabuły. Meg jest córką jego starego druha, ale nic nie wie o swoim wampirzym pochodzeniu. Zostaje jednak wciągnięta w wir walki i Harry musi postawić na szali wszystko, by ratować ukochaną..."

  A oto adres bloga : http://true-blood-story.blogspot.com/

  Z góry dziękuję za wejście, całuję i życzę miłych wakacji :3333

  Pozdrawiam, Loreen ♥

  OdpowiedzUsuń
 68. Dwa wampiry ...
  Jeden wilkołak ...
  Dwa duchy ...
  Dwa demony ...
  Dwie Hybrydy ...
  Czarownica ...
  Człowiek...
  Niezwyciężeni. Nie pokonani . Najsilniejsi. Wojna toczy się między rasami. Możliwe że nigdy końca mieć nie będzie.
  11 innych historii i sekretów do odkrycia.
  Chcesz je odkryć ?

  Zapraszam : http://the-story-is-just-beginning.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 69. Alison od śmierci/morderstwa swoich rodziców traci kontakt z rzeczywistością. Popada w chorobę psychiczną, która niszczy jej życie. Czy przyjaciele i nowi członkowie rodziny pomogą jej z tego wyjść. Jakie lekarstwo znajdzie Ali? A czym jest miłość w chorobie?
  http://lonelinesswithfrends.blogspot.com/
  Liczę na komentarze, w którym wyrazisz swoją opinie.

  OdpowiedzUsuń
 70. Dylan ma dług u Halla Muttersa, jednak brak funduszy aby go spłacić. Jak z nieba spada mu Jeffrey ze swym przyjacielem Georgem i ich przeżyciami. Po plamach whiskey i petach zmieszanych z olejem samochodowym rozpoznasz szlak, który przebyli na przełomie lat 50 i 60 Dylan i Jeff. Ślad ten jednak zobaczyła też mafia. Teraz jednak nikt już nie zadaje szyku samochodem o marce Cadillac, nikt nie wkłada pieniędzy do szafy grającej aby posłuchać rock n' rolla, nikt już nie boi się mafii z Nevady, chyba tylko jak zagraża przystojnemu bohaterowi filmu. A whiskey chowa się w porównaniu z drinkami, które można kupić dziś. Wspomnienie tamtych czasów jest tylko w filmach i tym opowiadaniu. Tyle, że w tym przypadku nie musisz nic płacić, aby przenieść się w czasie...do krainy spowitej dymem papierosów i zapachem whiskey.
  https://www.youtube.com/watch?v=P-vEwp5YWRM&feature=player_embedded
  smoke-whiskey-bar.blogspot.com
  Proszę o zostawienie konstruktywnej opinii

  OdpowiedzUsuń
 71. *UWAGA SPAM*
  Wyobrażaliście sobie kiedyś, że bogowie z mitologii greckiej istnieją teraz? W XXI wieku? Jeśli nie, to spróbujcie. A teraz dołóżcie do tego satyrów, nimfy, harpie, centaury, cyklopów, minotaura, inne potwory, a nawet herosów. Właśnie, herosów. I w tym miejscu wszystko zaczyna się mieszać. Ale co to w ogóle jest "heros"?
  Najprostszym przykładem jestem ja. Jeden mój rodzic to normalny człowiek, a drugi to bóg. Nie wiem, czy wiecie, ale po II wojnie światowej okazało się nie fair, że nie którzy półbogowie są potężniejsi od innych, tylko dlatego, że jeden ich rodzic należy do Wielkiej Trójki. Zeus, Posejdon i Hades musieli, więc złożyć przysięgę, że nie będą mieć dzieci ze śmiertelniczkami. Taaa, a co jeśli ktoś złamie przysięgę? Herosa trzeba wykończyć. Kaput. Koniec.
  Tu właśnie pojawia się mój problem...

  Jeśli jesteś ciekawy jakie będą dalsze losy Kate zapraszam: http://heroes-new-adventure.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. Cała piątka ma problemy. Złotowłosy żyje marzeniem ojca. Szatynka przeszłością. Pozostali tym samym: rosnącym strachem.
  Łączy ich jedna pasja.
  Jedno marzenie.
  Marzenie aby stać się kimś.
  I tylko trzy razy w tygodniu kiedy słońce już zaszło mogą być sobą.
  We own the night, as long as we get dream.

  http://we-own-the-dream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 73. ZAPRASZAM, JEST DOPIERO PROLOG :)
  http://opowiadanie-the-other.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń